MENTORINGAS

MENTORINGO SESIJOS

Asmeninis Jokūbo Maknavičiaus koučingas.

Norėdami pasiteirauti dėl asmeninio Jokūbo Maknavičiaus koučingo, kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais.

Jokūbas Maknavičius
jokubas@jokubasmaknavicius.lt
+3706 21 25357

KODĖL VERTA ĮSIGYTI SESIJAS?

Visi mes esame kažkuo apdovanoti gamtos, ir tik tereikia pasitikėjimo savimi ir šiek tiek meilės sau tam, kad pradėti kelionę į save, kurioje tikrai atrasi tai, kuom išsiskiri iš kitų ir kas yra mieliausia tavo širdžiai. Mes negimėme būti tokiais kaip visi, mes gimėme būti individualybėmis, kurios yra labai reikalingos šiandienos visuomenėje tam, kad sukurti gražesnę ir geresnę ateitį ne tik sau patiems, bet ir visiems aplinkui! Visi mes esame viena šeima, ir laikydamiesi už rankų bei padėdami vieni kitiems, mes nuveiksime daug daugiau nei po vieną! Tiems, kas mane artimiau pažįsta yra ne paslaptis, jog esu su fizine negalia, kuri labai apriboja mano judėjimo laisvę. Tačiau nepaisant to, aš vis tiek sugebėjau įveikti visas kelyje pasitaikiusias kliūtis, ir tapti laisva bei nepriklausoma asmenybe. Tad jeigu tai pavyko man, tą sugebėsi IR TU!

ATSILIEPIMAI

Jokūbas – labai šaunus vaikinukas! Man be galo pagelbėjo išsigryninant savo vertybes, atvėrei man akis! Suuuper!!! Visiems rekomenduoju, kas ieško savęs, nori giliau įlįsti į savo vidų, pasiaiškiti ir pajausti tai, ko iš tikrųjų trokšta iš savo gyvenimo! Jokūbas – puikus pašnekovas ir psicolhologas bei labai atviras ir nuoširdus. Su juo kalbėjausi pirmą kartą, daugiau nei valandą laiko ir man nebuvo nuobodu, priešingai – jaučiausi, lyg pažinočiau jį seniai seniai arba būtų buvęs labai artimas, tiesiog labai šiltas žmogus, pasiruošęs padėti kiekvienam, nes tai yra JO gyvenimo misija! Beje, jo tikslas padaryti 10 000 žmonių laimingais ir įrodyti jiems, kad galima gyventi darant tai, kas tau patinka, tai ką tu be proto myli ir iš to generuoti pajamas!!! Tikrai vertas dėmesio pokalbis buvo, ačiū Jokūbai dar kartą tau labaaaiii !!!

Chris Cmieliauskas

Nuostabus žmogus! Jokūbas, savo srities specialistas, nebijantis naujų iššūkių. Nesvarbu kuriuo paros metu, bet visada su didžiausia energija padėdavo įspręsti mano įvairias problemas tiek iš programinės, tiek vadybinės pusės. Bei padėjo išspręsti rimtą konfliktinę situaciją su nepatenkintu klientu. Labiausiai esu dėkingas Jokūbui dėl mano internetinės svetainės pavadinimo ir teisingo turinio pateikimo, bei dėl kitų nemokamų dalykų ir be galo daug naudingos informacijos apie pardavimus, vadybą, verslą ir projektų valdymą. Nesvarbu, ar rytas ar vakaras, jis visada nuoširdžiai padės, patars ir pakonsultuos praktiškai bet kokiu klausimu.

Mindaugas Puskunigis

Savo srities profesionalas, žino ką daro ir daro tai su aistra padėti žmonėms. Pats dirbsiu ir rekomenduosiu kitiems. Dėkoju

Marius Germanas

Kūriau internetinę parduotuvę ir buvau užstrigęs ties keliais techniniais dalykais, kreipiausi pagalbos į Jokubas Maknavicius, atsakė labai operatyviai, paaiškino ką reikia padaryti ir sutvarkė viską labai greitai, tikrai išmano savo darbą, pakonsultuoja, sutvarko ir rekomenduoja ką dar reikia patobulinti, super specialistas, ačiū tau, tikrai rekomenduoju kreiptis.

Marius Gvildys

ĮSIGYK SESIJĄ DABAR

MENTORYSTĖS PROGRAMOS PRADŽIOS PROGA, GALIOJA AKCIJINĖS KAINOS

Visoms sesijoms galioja 30 dienų grąžinimo garantija.

Visiems žmonėms turintiems, bet kokio tipo negalią ir pateikus tai įrodančius dokumentus, pritaikoma 70% nuolaida.
Būtina susisiekti asmeniškai ir pateikti įrodančius dokumentus, tik tokiu atveju bus pritaikyta 70% nuolaida.
(Žmogui su negalia pinigų grąžinimo garantija negalioja, nes jau yra pritaikyta maksimali nuolaida)